| Cristi1998 a întrebat:

Care stie site cu ghiozdane dar nu normale! sa fie toate modelele... sa fie pret nu foarte mare! si cu livrare FUNDA!

3 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Mariuse, iti recomand un ghiozdan, comod si de calitate, de exp eu am avut un ghiozdan, Nike, si m-a tinut tot liceul, si acum ii intr-o stare impecabila. Il spalam la fiecare 3 luni.
Mai bine dai 2 lei in plus iti iei ceva de calitate, si traji de el cu anii.

| angela111 a răspuns:

Http://www.contag.ro/ro/Colectia_Baieti_2011/ sau http://www.originals.ro/......result.php Cauta aici, poate gasesti ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Perseverence a răspuns:

Frate nu ai ales categoria potrivita pentru intrebarea ta.