| Paulickk a întrebat:

Care sunt cele mai cunoscute chestii din romania? care sa le cunoasca si altii. aproape toata planeta. fundita.

Scz pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Tiganii.thinking

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Castelul lui Dracula din transilvania.

| Libelle a răspuns:

Sibiul-fosta capitala cultural europena
constantin brancoveanu
operele lui brancusi
nadia comaneci, eminescu
hagi
inna cum s-a mai zis
reputatia de popor hotz pe care ne-am facut-o
si sa nu ai asteptari sa stie toata planeta de primele, macar o parte din Europa

| gigiro a răspuns:

Din pacate se stiu foarte putine despre tara noastra : Casa Poporului, Delta Dunarii, Brancusi, artistii romani, Mircea Eliade, George Paladi-premiul Nobel, Herta Müller, regizorii noi, destule.

| Pho3nix a răspuns:

Furatul, hotia, prostia lui Basescu & Boc. Si multe altele.happy

| тecнιннιlα a răspuns:

Tiganii, furatul, transilvania, morandi, formatii etc. ns laughing)

| bau0217 a răspuns:

Casa poporului, Hagi, Nadia Comaneci si cam atat

| Thunderstruck a răspuns:

Tiganii si inna...laughing

| Rooby a răspuns:

Sunt mai multe: Casa Poporului, Hagi, Nadia Comaneci, Ilie Nastase...etc

| rainb0w a răspuns:

Sexu!