| So Good a întrebat:

Care sunt cele mai excitante pozitii sexuale big grin dupa voi asa adica sa fie o excitatie maxima pentru ambii parteneri

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cuplu își are pozițiile sale.
Pa, pa.

| SweetCandy a răspuns:

Femeia deasuprabig grin

| Lighto a răspuns:

Citeste kamasutra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti recurge la pozitii spuse de altii pentru ca nu tuturor le plac aceleasi pozitii. Unii prefera clasic, altii pe la spate altii, altii cu partenera pe masa si ei in picioare tinindu-i picioarele cu miinile, altii prefera 69 ca preludiu, altii peeting.Eu cred ca tocmai schimbarea in cit mai multe pozitii in timpul unui act sexual ii confera urcusuri noi placerii si excitatiei facind actul in sine mai interesant.