| Alex a întrebat:

Care sunt reguli la intalnirilor dintre un baiat si o fata (date/dating)?

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Există numai o singură regulă. Şi anume să fi tu insuţi.
Asta e singura şi cea mai importantă regulă al unui date.Restul vine de la sine şi depinde de la persoană la persoană.
Nu încerca sa joci roluri, pentru că mai devreme sau mai tîrziu partenera işi va da seama ca minţi şi se va simţi dezamagită, iar tu nu vrei să dezamăgeşti o fată, nu?
Fi tu insuţi. Dacă te acceptă aşa bine, dacă nu mai exista fete pe lumea asta cît vezi cu ochii.

| cosmina05 a răspuns:

Nu cred ca exista reguli. poti sa planuiesti ceva de acasa dar la intalnire sa fie altfel.deci totul vine de la sine pe moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regula fundamentala: sa faceti sex oral.