| Cristian0561 a întrebat:

Care sunt sansele in timp ce faci sex anal sa faca treaba mare pe penisul tau?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu este efectuata o clisma de fiecare data inainte de a intretine un sex anal, posibilitatea de a-ti scoate penisul umplut de c@c@t este foarte mare si probabilitatea de a se si produce acest lucru, se pare ca este direct proportionala cu durerea. big grin

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu chiar așa mare dar știu pe cineva care a scos-o plină de coji de roșii laughing

| ElSueno a răspuns (pentru Bacemi):

Altu' care crede toate povestile obsedatului ala.

| Bacemi a răspuns (pentru ElSueno):

Care obsedat? Cel despre care vorbesc eu e cineva pe care îl cunosc din viața reală. Și e o persoană foarte autentică, am suficiente motive să cred că e pe bune.

| ElSueno a răspuns (pentru Bacemi):

Ma gandeam ca zici de Colo, un YouTuber / Streamer, greseala mea.

| SG1995 a răspuns:

Nu stiu dude, dar daca ti s-a intamplat e funny, desi nu e nimic anormal, avand in vedere ca daca iti bagi ceva in anus organismul tiinde sa-l excreteze inapoi, gen daca bagi un supozitor...