| anonim_4396 a întrebat:

Se poate intampla ceva daca faci fisting anal in timp ce iti stimulezi penisul?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

O sa ai orgasm ca acolo e si prostata si sa nu o faci prea des ca slabestii muschii anali si nu mai poti tine treaba mare.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Atata timp cat te masturbezi nu se intampla nimic, dar se recomanda scoaterea obiectelor sau a degetului cand ejaculezi, deoarece muschii sfincterului se contracta si se pot slabi sau chiar rupe.

| Victor2107 a răspuns:

Nu se intampla nimic, numa sa ai grija sa nu te perforezi pe acolo sau ceva....idk