| mydarkestdays a întrebat:

Care sunt sfaturile voastre in materie de flirt?

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Incearca sa il fixezi cu privirea thinking asa il vei atrage mai mult si o sa se bage in seama cu tine:*

| DorelSudoru a răspuns:

La asa o intrebare asa raspunsuri o sa primesti:
Daca esti fata: Pur si simplu il f***
Daca esti baiat: Ii ei o saoarma si aia e

| xKitiiii a răspuns:

Hei fatm.
Pai e simplu incepi prin a te face remarcata in preajma lui, dupa care legi o prietenie (asta in cazul in care nu sunteti nici macar prieteni), daca nu poti singura, o faci cu ajutorul unui prieten/prietena, dupa pasul acesta eu una consider ca trebuie sa existe un "magnet" o atractie intre voi pentru a putea continua!
Sper ca te-am putut ajuta!
Bafta! Pa Pa wave
Funda? :d

| xKitiiii a răspuns:

Aaa...si ce spui tu e total absurd. Daca faci asa ceva in fata unei fete, o sa fuga mancand pamantul, si TU o sa arati penibil...