| UnderPressure a întrebat:

Care sunt zonele voastre erogene?
As vrea să aflu și de ce aceste zone sunt diferite, ce anume face ca ele să fie diferite de la o persoană la altă persoană.

18 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Hecate se excită și dacă o saluți. Virgin life.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Gelozia asta...toți suntem unici, dalmore.Crezi ca ne naștem toți cu o singura emisfera funcțională? Si aia de dimensiuni microscopice...
Numai tu si never aveti norocul asta.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar îmi aduci iubitul în discuție? Oh, da, gelozia asta laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

"Ți-l" aduc in discuție pentru ca nu poate dormi liniștit dacă nu îmi evaluează răspunsurile exact in același moment in care tu îmi scrii.Sau crede ca asa te impresionează pe tine? Primeste un scooby snack de la tine pentru fiecare "eronat" pe care mi-l da?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

De fiecare dată îl aduci în discuție și fără vreun motiv anume rolling on the floor. Știm că te roade, îți dăm ție scooby snacks-ul, ca să te simți mai bine. Mai ales că nu știam că ești atât de sensibilă la niște voturi. sad O să ținem minte. Poftim, încă unul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Dă-mi 2 exemple care sa justifice "de fiecare dată".A,stai, știu, n-ai timp de pierdut cu mine, le știu deja, sunt evidente etc. Deci ne prefacem ca nu ai zis "de fiecare data" ca sa nu pari mai proasta decât ești deja.Si nici emoji-ul ăla nu prea te avantajează.
"stim","îți dam" stop.Vomit.Stiu ca împărțiți același neuron, dar nu trebuie sa te străduiești sa accentuezi asta cu orice ocazie.
Sunt foarte sensibilă. Daca îmi mai dai un "eronat" ma sparg.Hai,faceti concurs cine îmi da primul.Sau amândoi odată, ca un cuplu perfect ce nu sunteți.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă vrei ceva în viață, pui mâna și-ți faci. Nu-s mămica ta. Îți cauți singurică. Nu trebuie să ai așa pretenții de la mine, ar trebui să ai mai multe pretenții de la memoria ta. Nu aș vorbi cu,, știm'', dacă nu te-ar interesa atât de tare existența lui și nu l-ai aduce MEREU în discuție. Tu ne-ai cerut la pachet. Eu puteam să mă cert și singură cu tine rolling on the floor, dar dacă atât de obsedată ești de el, poftim. E lângă mine, facem mișto de tine, normal că îți mai dă și el câte un eronat la mișto. Nu mai pune la suflet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

M-am oferit sa ne prefacem ca nu ai zis tâmpenia aia cu "mereu".Dar tu te-ai ambiționat in continuare sa-mi dovedești cât de proasta/prosti ești/sunteți, ca tot spui ca ești cu el.Argumente,nu scuze.Cat timp o lălăi cu rahaturi de genul "nu-s mamica ta", doar pentru ca știi ca zici niște tâmpenii bazate doar pe gelozia ta si pe nimic concret nu te aștepta sa te ia cineva in serios.Numai copiii de 10 ani cred ca dacă tipa își accentuează punctul de vedere.Stiu ca te surprinde, dar majusculele nu sunt un argument.Renunta,înainte sa pici si mai mult in penibil.Stii vorba aia, înțeleptul știe când sa cedeze.Dar vorbim de tine si evident ca nu se aplica.
Puțin îmi pasa ca ești lângă, pe sau sub el.E al 4-lea comentariu dacă nu ma insel in care ții mortiș sa-mi atragi atenția asupra faptului ca sunteți împreuna.La ce te aștepți? Sa-mi pese?

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Fun fact: nu-l menționai, nu-l menționam nici eu rolling on the floor. Nu mă mai repet. Și nu trebuie să-ți pese ție de cât de penibilă sunt eu, fă-ți mai multe griji pentru tine. Eu sunt bine oricum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce ar putea să fie ea geloasă? Nu ai nicio calitate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot corpul

| UnderPressure explică (pentru anonim_4396):

Atunci mai e ceva neclar.
Nu s-ar fi numit "corp erogen" si nu "zone"? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnderPressure):

Nu,pentru ca nu toți oamenii se excita la fel de ușor/in orice zona.

| UnderPressure explică:

Mulțumesc!
M-ați ajutat! laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnderPressure):

hee heehee heehee hee
Te asteptai la raspunsuri?
La a doua intrebare sunt si eu curioasa dar nah, din nou ai ales neinspirat. laughing

| UnderPressure explică (pentru Dorotheea21):

Ghinionul meu. happy

| gaagaga a răspuns:

La mine sunt sanei si p****a. mdar mai ales la... ********