| eusnualta_8950 a întrebat:

Cat costa operatia de ridicare de sani? Exista pericole ascunse?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar zici, că au căzut în ocean și trebuie o operație cu scafandrii ca să îi ridice / scoată de acolo!/// Există! Nu fii proastă ( ca să nu zic, deosebit de cretină )! // Gimnastică cu mâinile și vâslit ( cu barca cu 2 vâsle), înot, spre a se dezvolta ceva mai bine mușchi pieptului, atât și nimic în plus.

| adriana_3818 a răspuns:

Cam ironic mai mihailaughing.dar intr'adevar fata a avut o exprimare cam.ridicolalaughing