| mel1 a întrebat:

Cat costa un test de sarcina la farmacie? Cate liniute ai cand esti gravida? 2?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sunt teste de la 7 roni in sus..si 2 liniute cand astepti bebe.
O zi frumoasa sa aihappy

| BonneLess a răspuns:

Sa zicem cel mai bun este in jur de 13 lei, 2 liniute - esti insarcinata, 1 liniuta- nu esti incarcinata. Stii cum se procedeaza?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un test de sarcină POATE costa între 5-30 de lei, depinde de tipul testului!

Testul indică 2 liniuţe, atunci când eşti însărcinată.

Toate cele bune.

| Morphines a răspuns:

Un test costă cam 10 lei în medie, dar prețul poate varia, și da, 2 linii înseamnă că ești gravidă! happy