| Ramonnik a întrebat:

Cat dureaza ciclul? (zile)

Răspuns Câştigător
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Depinde. de obicei maxim 7 zile straight face
Sunt fete/femei care le tin menstra 4-5 zile, altele mai putin.

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Stai linistita ca nu-l pierzi.In timpul asta de 4-6 zile poti sa o arzi oral cu el.

| Roxana121 a răspuns:

La fiecare fata e diferit, de ex la mine dureaza 5 zile, dar am o prietena la ea dureaza 7 zile, depinde de organismu fetei.

| oanard174 a răspuns:

Cam 7

| CristiDinBucuresti a răspuns:

365zile

| karinamark a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia dar in mod normal 4-5 zile.

| Ľαuяα a răspuns:

De la 5-7 zilebig grin
Depindebig grin

| FaithAndHope a răspuns:

Depinde de fata. In medie, dureaza aproximativ 3-4 zile. Dar sunt si fete la care dureaza maxim 6-7 zile. Si mai sunt la care dureaza 2-3 zile happy Totul depinde de norocwinking

| KetaminaMDMA a răspuns:

Maxim o saptamana rolling on the floor depinde de organism (cred)

| Chocolacious a răspuns:

Depinde de organism dar intre 3-7 zile happy

| chucky31 a răspuns:

Ciclul menstrual este perioada dintre prima zi a menstruatiei si prima zi a menstruatiei urmatoare. normal este intre 28 si 32 de zile. menstruatia depinde de organism. normal este intre 3 si 8 zile. daca te tine mai putin sau mai mult e ceva suspect

| MisteriousGirlll a răspuns:

Nu se poate spune un anumit numar de zile. Depinde de organism big grin.