| RaulMA a întrebat:

Cate orgasme are o femeie intr-o partida de sex? Si ajunge repede?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Minim un orgasm, ajunge in functie de experienta ei in domeniu si implicit de cat de bine isi cunoaste corpul. De aceea o tanara incepatoare este improbabil(dar nu imposibil) sa aiba un orgasm in debutul vietii sexuale.

Nu va mai luati dupa mituri care spun ca femeile ajung greu la orgasm, exista foarte putine femei care au probleme. Majoritatea se bucura la fel de bine de actul sexual ca si noi barbatii.

7 răspunsuri:
| antiqque a răspuns (pentru Frank51):

75% din femei nu pot ajunge la orgasm de la sex normal deci e invers fata de cum crezi tu.

| Frank51 a răspuns (pentru antiqque):

Mda, si stii asta de unde? din articole de pe net laughing continua sa crezi prostiile sondajelor.

| mihai69 a răspuns:

Câte poate, între „zero" și „N".
Unele nu ajung deloc la orgasm, altele nu reușesc din cauza partenerului care se preocupă doar de orgasmul lui, altele ajung relativ mai greu la orgasm, dar ajung într-un final, iar altele reușesc să nu se oprească după primul și încep o experiență multiorgasmică. Nu aș putea spune câte orgasme reușesc să aibă după asta. Depinde de mai multe lucruri, în primul rând de fiecare dintre parteneri.

| 90210 a răspuns:

Eu am ajuns la 3 cam in 15 minute

| Dandinelle a răspuns:

O femeie poate sa aiba de la 0 la...un infinit numar de orgasme.
De ajuns depinde de cum a scris si Frank51 - experienta ei, experienta lui, experienta lor ca si cuplu si cat de bine isi cunoaste si ea corpul si chiar si cat de bine este hidratat corpul happy.

| antiqque a răspuns (pentru Frank51):

Si tu cate studii ai facut ca sa spui ca toate femeile au minim un orgasm? Mananci **** cu lopata laughing

| Frank51 a răspuns (pentru antiqque):

Mda, fie cum spui.