| anonim_4396 a întrebat:

Cate orgasme pot exista intre 2 persoane ontr-o partida de sex...mai ales daca fata este virgina

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai dreptate,pot sa spun.
Personal,consider ca trebuie gasit un echilibru, o imbinare perfecta, magica a tuturor lucrurilor care fac fericiti doi oameni.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu,cand ai pus prima oara mana pe primul calculator din viata ta, ai stiut direct sa lucrezi in Power Point?
Asa e si aici.
Fata nu stie bine ce inseamna sex si tu intrebi de orgasm?
Niciunul!

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Si cand te gandesti ca asta nu e totul in viata.Este important la un moment dat, dar mai tarziu...

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Ai dreptate,pot sa spun.
Personal,consider ca trebuie gasit un echilibru, o imbinare perfecta, magica a tuturor lucrurilor care fac fericiti doi oameni.

| elasexygagica a răspuns:

Multelove struck

| CoquineNoire a răspuns:

O virgina nu are orgasm din prima, decat foarte rar.
depinde cum o iei, folositi lubrifiant si fa-o sa se simta relaxata si in largul ei, pentru ca durerea sa fie cat mai usoara.
nu uita de protectie.

| foxsilver a răspuns:

La primul act sexual, niciunul.Dar sper sa nu ai aceeasi dilema si mai tarziu.

| kamykaze88 a răspuns:

Nici unu daca este virgina o sa fie speriata si stresata asa ca... nu prea sunt sanse dar cum zice blah blah cam greu dar ca, imposibil

| MasterYoda a răspuns:

Intre 5 si 10, daca chemi si un prieten

| Zoozik a răspuns:

LA cata durere simte saraca fata...pff...nu stie cum sa faca sa se termine mai repede.E al dracu de dureros!

| Tzuna a răspuns:

404 Error