| Barajag a întrebat:

Cate pozitii amoroase stiti, care sunt si care va plac mai mult?:-D

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

@Eu, le vei avea live si fara numar, fara numar laughing rolling on the floor
Iar detaliile nu ti le ofer pentru ca se pierde din mister laughinghee hee

34 răspunsuri:
| Diav0la a răspuns:

Asta ii intrebare de copil pana in 20 de ani. Teoretic le stiu pe toate ca mi-am cumparat Kamasutra in imagini big grin. Practic insa nu le poti pune in aplicare toate... a face dragoste nu e un sport, iar arta de a face dragoste nu se descopera decat in timp, cu acel partener in care ai incredere si cu care poti discuta absolut tot ceea ce tine de acest capitol, cu acel partener ce are disponibilitate in a incerca ceva nou. Oricum ar fi ...preferata mea ii "mama lui iedut" laughing

| Ace a răspuns:

Gasesti pe mayra.ro si sunt si explicate

| Moneyandfame a răspuns:

Cum se zice, umeri-craci.Hahahahaha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul sta intre picioarele fetei; asta imi place cel mai mult.Nu ca am si facut-o, dar imi place mult big grin