| DTG a întrebat:

Ce pozitii va plac

15 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Fundasrolling on the floor)
69:devil)

| Zizzou a răspuns:

Hmm...
corp la corp
misionar
femeia deasupra
dans
Cam atat...

| Azµre a răspuns:

-Femeia deasupra
-69
-Pe o parte
-Misionar

| BSwwatch a răspuns:

Fundas!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Capra sau,, tata mort in pozitia 48,, 69, picioarele pe umeri, samd. Dar daca e vorba de stat la fotograf, pozitia maimutei. O K?

| CrazyRat a răspuns:

Depinde de ce am chef laughing

| anca29 a răspuns:

Ce fel de pozitii? Cand merg stau verticala, iar cand dorm orizontala!

| RaniaStill a răspuns:

Umeri craci, misionar

| RaniaStill a răspuns:

Da tu esti cam frustrat/frustrata te-a obligat cineva sa raspunzi pocaitule/pocaito dk nu iti convine ceva stai in banca ta k nu te-a bagat nimeni in seama deja ma iriti peste tot vad raspunsurile tale care nu isi au rostul

| BlackOldSun a răspuns (pentru RaniaStill):

Ok spot on! vad ca e multa frustrare pe copii astia de pe aici ceea ce ma amuza! dar ce stiu eu poate traiesc inchisi in vreo pivnita din cine stie ce manastire uitata prin munti! si nici tu nu are rost sa te consumi pentru asta...dar cred ca iti face placere! enjoy the show!winking

| RaniaStill a răspuns (pentru BlackOldSun):

Te-am deranjat pe tine in special cu ceva? apropo fiecare e liber sa spuna si sa gandeasca ce vreawinking

| MissPussy a răspuns:

Ce intrebare... fara suparare! este o intrebare prosteasca.

| BeautifullGirll a răspuns:

Doamne. Ce intrebare. E prea prosteasca intrebarea ta sau nu ai experienta si nu stii pozitiile?

| jackyboy12 a răspuns:

| Sok a răspuns:

69 laughing))