| Pantagruel a întrebat:

Cati dintre voi ati intra intr-o relatie de tip bdsm Sclav-Stapana sau Sclava-Stapan?

Răspuns Câştigător
| AmeliaD a răspuns:

Eu probabil aș face-o. Nu e nimic rău în a experimenta lucruri, si a trece peste propriile limite.

13 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

In relatia STAPANA - sclavete as intrawinking
laughing

| Crackman a răspuns:

As merge pe varianta o săptămână asa săptămâna viitoare asa, după vreo 20 de ani de relație în care o sa fim scofalciti

| Pantagruel explică (pentru alina2k18):

Iti las un nr de telefon?laughing

| Pantagruel explică (pentru Crackman):

Dupa 20 de ani apelati la persoane din exterior laughing

| StrongHeart a răspuns:

Nici sclav, nici stapan.
Nu imi place sa ma joc cu mintea oamenilor si nici nu vreau ca ei sa se joace cu a mea.

| alina2k18 a răspuns (pentru Pantagruel):

112winking

| Pantagruel explică (pentru StrongHeart):

Respect raspunsul si decizia.

| Crackman a răspuns (pentru Pantagruel):

laughing

| Sofer a răspuns:

As face o încercare sa vedem cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni sănătos la cap n-ar intra, asta daca intrebarea ta e una pusă serios. Poți aplica asta ca si joc erotic sa condimentezi putin relația, dar atât. Succes!

| GabrielaParusi a răspuns:

Eu as intra îmi place sa îți bagi picioarele la mine in gura, sa ma calci cu mașina, sa îmi bagi mana pe gat și sa ma sufoci cu perna

| Tukituki a răspuns:

In niciun caz.

| armand69 a răspuns:

Mereu