| Jean_2915 a întrebat:

Banii — Stăpân sau sclav?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii = crima, munca, inselaciune, spaga, tradare, etc. Aceste criterii se aplica in multe cazuri depinde, de exemplu la spital daca nu dai spaga te opereaza prost.

| Sperietoarea a răspuns:

Depinde la ce fel de oameni este vorba pentru uni stapan iar pentru alti sclav.

| fLrYdzstr a răspuns:

Amun2 variante happy

| TheStranger a răspuns:

Sunt foarte multi oameni care au ajunsi sa fie sclavii baniilor, cred ca ar trebui sa avem grija sa nu ajunga banii stapanii nostri, ci noi sa fim stapanii lor.

| Sofer a răspuns:

Când ai bani. Ești stăpân.