| DiannaDi a întrebat:

Cati dintre voi veti fi singuri de ziua indragostitilor? si cati veti fi cu parteneri/partenere?happy

98 răspunsuri:
| zanabuna90 a răspuns:

In fiecare an de valentine's day am fost singura.la fel si acumlaughing

| adizza85 a răspuns:

Eu voi fi doar cu fetita mea...

| daiia a răspuns:

Daca pana acum mi-o mers bine singura
tot singura o sa fiulaughing

| pissy_8379 a răspuns:

Singura

| filaret a răspuns:

Singur whistling Nam de ales laughing

| ionutza_8146 a răspuns:

Asspune "singura"... daram 3 catei!

| dariussb a răspuns:

Probabil singur... sad am amanat-o prea mult si am ratat ocazia. of of ce fraier sunt.

| airelav a răspuns:

Ei bine laughing eu am din ce alege, dar cred ca nu vreau un baiat... am trecut printr'o perioada dificila si am ajuns sa cred ca baietii au scopul de a'mi deranja sistemul nervos rolling on the floor