| anonim_4396 a întrebat:

Caut o prietena si nu gasesc rolling on the floorlaughing toate fetele sa apeleze la mine in special fetele din judetul neamt sau roman nu glumesc id: iulian. mihai75

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Allexis a răspuns:

Incearca pe neogen.ro happy

| Allexis a răspuns:

P.S.: sunt atatea fete frumoase in Roman, e asa greu sa agati una? Mergi in parcul din centrul orasului, e plin de ele happy

Apache
| Apache a răspuns:

Am auzit ca iei ii place de tine?
http://cdn.asianjoke.com/wp-content/uploads/2011/01/ugly-girl.bmp
ce ziceti ...va potriviti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci glumesti, dar poate s-o gasi vreuna! laughing)) Clever!