| mariana1107 a întrebat:

Ce as putea face pentru a nu interveni monotonia in relatia mea?

Răspuns Câştigător
| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Pai avand in vedere ca esti fata si daca ai incredere in el cheama-l la tine cand esti sigura ca parinti tai nu vin acasa pana la o ora de, intinde-l pe pat si sarutal pasional joaca-te cu el ca de ex iai telefonul si propune-i ceva ca de exemplu daca ma prinzi te las sa imi dai tricou jos sau pur si simplu fa-l sa se joace cu tine.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O relatie este ca si o floare: trebuie udata si ingrijita de ambii parteneri. Daca nu, se usuca.

| chazz a răspuns:

Cat timp va iubiti nu intervine monotonia.
Numai bine!

| Rooksee a răspuns:

Faceti lucruri care va plac sau lucruri noi.

| SladeWilson a răspuns:

Faceti lucruri noi.