| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa ma observe o fata si sa fim impreuna?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai intai trebuie sa va cunoasteti. O fata pe care o vezi intamplator pe strada nu se va uita asa la tine.

| ladygaga a răspuns:

Pai daca tie iti place de ea trebuie sa afli daca si ei ii place de tine mai intai.

Poti sa o intrebi tu ca sa fii mai sigur sau daca nu ai curaj face2face intrii pe mess daca ai id ei.

Si daca si ea te place fii sigur ca va vrea sa fiti impreuna
Daca nu te place, asta e.Nu o poti obliga.

| alexiaaaa a răspuns:

Poi si eu am patit asa...chair ma enerva foarte tare dar odata a venit si mi-a cerut id...am vorbit pe mes.am facut schimb de numere, m-a sunat l-am sunat si eu si asa am devenit prieteni, pana cand mi-a zis ca ma place si cand mi-a zis asta m-am smtit mai atrasa de el decat inainte asa ca am ne-am combinat, deci eu cred ca mai bine ar fi sa iei cu incetul si de la un simplu id un nr de telefon, de la o simpla convorbire pe mes sau de un zambet, sa faci o intalnire ca amici si dupa aia mai multbig grin
Sper sa reusestibig grin
Bafta!

| Beautyfree a răspuns:

Fa orice e posibil ca sa te observe. Daca nu merge fa tu primul pas(la mine merge intodeauna)

| YoYoXoXoXD a răspuns:

~Nu aş putea să spun că dacă te-ar observa, aţi fi deja împreună.
Trebuie mai întâi să ajungeţi prieteni şi să vedeţi dacă atracţia este reciprocă.
Pentru ca ea să te observe trebuie să fii sigur pe tine şi oarecum trebuie să îi dai de înţeles că vrei ceva de la ea : o prietenie;
Trebuie să fii tu însuţi, să-i zâmbeşti uşor de la distanţă şi dacă se uită şi ea la tine cu interes, atunci poţi să faci următorul pas : du-te la ea şi faceţi cunoştinţă, un schimb de ID`uri, de numere de telefon...
~Dacă eraţi amici dinainte totul va fi mai simplu... cred blushing
Oricum depinde şi de ea o posibilă relaţie.
BAFTĂ!