| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi surprind iubitul sau sa ii arat cat demult il iubesc?thinking

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Derpino, fa-i un sandwich.

| NatureSelf a răspuns:

Il ceri, de fapt i propui sa te ceara de nevasta, daca te refuza, el sigur nu te iubeste asa de tare ca tu pe el. Intlegi? e simplu. aveti cap dar nu o folositi.

| whoocares a răspuns:

Eu de exemplu i-am facut iubitului meu 100 de biletele cu " 100 de motive pentru care te iubesc".si i-au placut mult.big grin

| Anca95 a răspuns:

Sa inveti sa scrii romaneste

| Doctoru_7315 a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine, asa e cel mai frumos.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Cumpara-i o masina noua si adu inca o fata, un thresome nu strica

| ursachy a răspuns:

Blowjob

| ursachy a răspuns:

Un blowjob

| fafnir a răspuns:

Ai putea sa il duci la un "salon" de masaj si sa... cu unca o fata :3
Sau cu o prietena de-a ta, poate?!? Desi as recomanda salonul. Am facut asta cu o fosta si dupa s-a certat cu prietena ei, succes happy

| Lala356 a răspuns:

Aa da, am scris demult legatlaughingsorry, am uitat sa dau space.

| bebel1 a răspuns:

Vorbiti dragilor de swing, dar doar dati sfaturi.Eu zic sa puneti si voi in aplicare faza cu manage ou trois!

| Agent007K a răspuns:

Pai. ai putea incerca sa-i faci o vizita pe la 21:30, 22:00 bine inteles daca ai si posibilitatealaughing asa cred eu ca il vei surprinde placut intr-o mare masura. In cazul meu a mers oarecum dar nu cu iubitul tongue