| andreeacojoc3445 a întrebat:

Într-o seara eu si iubitul meu o sa fim singuri. Cum as putea sa il surprind? Sau ce as putea sa fac?

10 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Un oral

| Aasdfghj a răspuns:

Ce varsta ai? Depinde pana unde vreti sa mergeti amandoi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ii gatesti o prajitura sofisticata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Multe, foarte multe lucruri inedite care sa-l lase nauc/masca. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii arati ce ai tu mai scump pe lumea asta.

| Hitback a răspuns:

Dacă numărul 2001 corespunde cu anul nașterii răspunsul cel mai potrivit ar fi: NU SEX!

| 1Me9 a răspuns:

Daca ai peste 16 ani, poti sa ____ da, te-ai prins...sau sa fii romantica, asteapta-te la acelasi lucru si de la el, ba chiar intr-o masura mai mare din partea lui.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Puteti sa faceti sex.

| Leopoldina a răspuns:

Daca ai aprox 16 ani, poti sa ii pui o melodie calumea si sa dansati, va puteti da cu frisca happy pe nas... daca ai peste 18, sa te surprinda el

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

Cati ani ai