| z99fun a întrebat:

Ce asteptari au fetele de la iubitul lor? Dupa ce criterii si-l aleg?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu sunt reguli scrise care trebuiesc urmatite, dragostea nu poate fii programata, vezi pe cineva care iti place si te indragostesti pur si simplu, iar daca si cealalta persoana simte la fel, atunci este un bonus, ca sunteti indragostiti unul de celalalt.

| Dariusuu a răspuns:

După numărul cardurilor din portofel, după mărimea organului genital și probabil după bun simț și educare.
Unele femei nici măcar nu știu ce vor.

Contează și cine alege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunem diferiti, deci alegem si actionam diferit
Nu putem spune ce alege fiecare, doar ce alegem noi insine.
Nu exista reguli care trebuie urmate
Criterii are fiecare