| Kajun a întrebat:

Ce ați alege dintr-un băiat urat dar are masina si bani sau un băiat frumos si sărac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla cu trotineta.Am rău de masina sad

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia saraci au sanse mai slabe sa gaseasca dar aia cu bani si masina nu rezista o viata cu ele si le tot schimba pana ramane singur fara nici una

| Violleta2022 a răspuns:

Pe nici unul!
As alege pe unul inteligent, chiar daca este sarac, nu are masina si nici nu-i frumos.

| ItIsAlright a răspuns:

Cred ca frumos si sarac. Asta e relativa, nu stii de unde apare succesul, cel mai important este de fapt sa fie inteligent si sa faca cele mai bune alegeri in viata si daca are pe cineva potrivit langa el, va putea sa exceleze, si odata cu asta vin si banii. Sunt atatea cazuri cu anumite cupluri care nu aveau nimic, si peste ani fiecare din cei doi au muncit pentru a-si indeplini visurile si au scapat si de saracie.

| ItIsAlright a răspuns:

Sincer, degeaba ai langa tine unul care are masina si bani si care iti face toate poftele daca iti provoaca greata cand te uit la el. Dezgustator.

| Emilian65 a răspuns:

Pe cel care te iubeste mai mult.

| Sofer a răspuns:

Mașina cool si îmbrăcat bine sa fie gentleman dar bine nu foarte urat ca fug fetele sa arate într-un fel mediu.

| Ofiintă a răspuns:

Sincer, nu aș face o alegere în această privință.
Atunci când vine vorba de bărbati, nu mă raportez doar la aspectul fizic. Contează în mare măsură personalitatea acestuia, felul în care se redă în societate, felul în care rezonăm, cum se raportează la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta 3 nu o ai?laughing Că sunt sigur că fiecare tânjește după unul. Daca nu are deja sau nu poate să obțină se mulțumește cu un urât cu bani să facă o familie. Shaorma e buna cu de toate.

| Drimmero a răspuns:

Varianta 3 de ce nu suna asa 'frumos, bogat, cu statut social', sa vezi cum fetele nu mai erau asa nedumerite.

| OnTheLuna a răspuns:

Frumos si sărac.

| xilef123 a răspuns:

Sa stii ca exista si frumos si cu bani, asa ca mai cauta, sau daca arati bine, te va gasi el pe tine