| DaTati a întrebat:

Fetelor daca ar fi sa alegeti doar una dintre astea 2, ce ati alege dintre:
baiat frumos, dar sarac
baiat urat, dar bogat
?

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Urat si bogat ngl

| RAY a răspuns:

Baiat frumos, dar sarac, aia urati in zona prieteniei unde as profita de ei la maxim

| DaTati explică (pentru RAY):

Stiam eu ca esti femeie, doara tu ai zis-o pana la urma laughing
Dar stii ca nu e frumos sa profiti de altii?
Poate tu il alegi pe cel urat, dar nu am precizat ca e neaparat si prost, si poate se va folosii el de tine fara sa-ti dai seama, tu fiind fata, in ce fel crezi ca se poate folosii unul cu bani de tine? nu e greu, gandeste-te la ce servicii poti oferii pentru bani.
Sa vedem daca ghicestihee hee primesti un os.

| RAY a răspuns (pentru DaTati):

Barbati sunt ca caini le dai ce vor si apoi le joci pe degete adica le pui lesa si le inviti in cusca )))))))))))))

| DaTati explică (pentru RAY):

Lol chiar asa rea esti tu? nebuno rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Daca esti femeie vrea o imagine cu tine hai

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Nu sunt fata, glumeam, jesus

| CleanHeart a răspuns:

Baiat cu capul pe umeri si independent

| SandraEve a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia. Cu ce ma incalzeste daca e frumos sau urat? Gusturile difera, ce ti se pare tie urat poate mie mi se pare frumos
Cu ce ma incalzeste daca e bogat sau sarac?
Alte lucruri conteaza. L as alege pe cel mai inteligent si pe placul meu

| 90210 a răspuns:

Dar personalitatea?

| Logann a răspuns:

Baiat urat si sarac ca am auzit eu ca aia au sufletul mare.