| Pitic a întrebat:

Ce ati primit de Valentine's day?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Absolut nimic. Oricum, daca un baiat alege sa-i daruiasca uneinfete ceva in semn de apreciere, nu trebuie sa astepte Valentine's Day pentru a o face sa se simta speciala. Mai are la dispozitie alte 364 de zile.

| Alisa a răspuns:

Un sincer "Te Iubesc"! Imi este de ajunswinking

| Pitic explică:

Eu? Am primit cel mai frumos cadou din lume!
Nimic!

| Pitic explică:

A? cand ti-am dat eu tie funda x(
x(

| Rukhsandra a răspuns:

UN ursulet care sta pe o inima

| Lilia2621 a răspuns:

Nimic di pacate, adica doar o felicitare, si aceea era de la o colega...cred ca anul viitor va fi mai darnic, adica nici nu am prieten, asa ca nici nu are de unde sa primesc cadou.

| membrugirl2010 a răspuns:

Nimic.tu? happy

| paynehunter a răspuns:

Valentine's Day nu se sarbatoreste in Romania

| ProjectJackpot a răspuns:

@Styx, esti cam prost, sincer.

| CNP a răspuns:

Imi pare rau dar nu sarbatoresc azi nimic! nu ma prea intereseaza Valentine's day... poate Dragobetele, dar si fara toate astea poate sa mearga o relatie bine!

| EnterSandman a răspuns:

Datorii,si chitante big grin, a si cateva palme dupa cap de la controloru din autobuzwinking

| EnterSandman a răspuns:

Deacord cu Styx, mea placut textul, Go Horde rolling on the floor

| PupicelT a răspuns:

Nimic straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prezervativ