| crisscrissulica98 a întrebat:

Ce credeti? cum stie o fata daca un baiat o place?

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vorbeste mult cu ea, o necajeste, ii spune cuvinte frumoase, o alinta si este mereu langa ea cand are nevoie de ajutor. FUNDA?

| Cameliacam122 a răspuns:

Semnele sunt destul de evidente de obicei.Se uita insistent la tine,zambeste,ridica din sprancene cand te saluta,te mai tachineaza, iti scaneaza corpul, cand zice o gluma esti prima la care se uita ca sa vada daca razi, rade la glumele tale, te atinge.

| GabiStars a răspuns:

Pai se da la tine cu dume de agatat se uita constat la tine si te vorbeste pe la prieteni lui asa in gasca. Iti mai arata dantura cu un zambet si iti sare foarte repede in ajutor dar daca este timid se uita frumos la tine zambeste iti da flori pe ascuns si cam atat.