| 0PopaPorno a întrebat:

Ce credeti depsre persoanele care au murit virgine?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E stranie si macabra intrebarea ta, sexul nu e totul in viata.
Si, mai gandeste-te ca mor foarte multi copii.Incepand cu copii de o zi sau o ora, pana ...la ce varsta iti poti imagina un copil!
Durerea cea mare este ca mor,nu ca au murit virgini,lucruri pe care,probabil nu le-ai prevazut punand intrebarea ta.
Nu-si traiesc viata,lasa in urma lor atata durere si tu ne intrebi ce parere avem despre persoanele care au murit virgine?
Si tineri,si batrani,regretul celor care raman in urma celor care mor este enorm, nimeni nu sta sa se gandeasca daca au fost virgini sau nu.
E o intrebare macabra, urata.

| Anemona a răspuns:

Ce sa cred...saracele inseamna ca au murit destul de tinere. Imi pare foarte rausad. intr un fel respect! pentru ca inseamna ca au fost persoane foooaarte decente. dar parere de rau ca nu au apucat sa se bucure de placerea asta a vietiilaughing.

| DenissA15 a răspuns:

Naspa.cred:d

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Selectie naturală. Cei puternici supravietuiesc si procreaza. Cei slabi supravietuiesc mai puţin Dar nu ajung sa procreeze

| adelolyta a răspuns:

Mamaaaa...ce viata or fi avut! naspa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este pacat ca nu au apucat sa guste aceasta placere a vietii si sa se bucure de acele momente, dar nu cred ca au vreo vina, pentru ca sunt unele persoane care mor la varste fragede sau foarte tine.Persoanele care mor tinere si inca nu au facut sex pentru ca nu au vrut sau nu au putut,consider ca au facut bine,desi le-a fost scrisa sa moara sau asta au decis ei,deoarece si-au respectat principiile si nu au incercat cu orice prilej si cu orice viclenie sa faca sex,deci au fost niste persoane bune. Iar cele care nu au apucat ori au murit la varste fragede,este rau pentru ele ca nu au trait farmecul vietii oricum si mai aveau multe de explorat,printre care si sexul, dar eu nu consider ca sexul este printre cele mai importante aspecte ale vietii, iti ofera placere si fericire pe moment.