| katty_6203 a întrebat:

Ce credeti despre un baiat si o fata, care sunt amandoi virgini? Cum"s-ar descurca" amandoi prima data cand isi incep viata sexuala?hee hee

Răspuns Câştigător
| diiiiiannnnaa a răspuns:

Minunat si iti zic din propria experienta love struck Eu virgina, el la fel love struck si am decis sa facem pasul love struck A fost totul din dragoste si din dorinta love struck

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fenomenal trebuie sa fie

| Derye a răspuns:

Pai ca placere va fi mai rau decat o masturbare, dar va fi frumos sa stii ca o faci pentru prima oara.

| shtephie a răspuns:

Mi se pare ca este cel mai frumos asa! Doi adolescenti care se iubesc si iji pierd virginitatea impreuna happySe vor descurcawinking no problemahappy

| andradat a răspuns:

Nu am trecut prin asa ceva dar dupa parerea mea este cel mai frumos si romantic si sincer lucru. Amandoi plini de emotii, de frica, neexperimentati, asa de dragut.
Singura problema micuta pe care as vedea'o ar fi comportamentul baiatului fata de ea, el nefiind experimentat in chestia asta, sa nu stie cum sa aiba grija de ea sa nu o doara sau chestii, si sa stie cand sa se opreasca, cand sa mearga mai incet si asa.
Aveti grija stiu ca e o vorba tipica si des auzita, dar protejati'va macar pentru inceput, fiindca baiatul daca este virgin, putine sunt sansele sa stie cand sa se opreasca. happy
Succes pupici.

| GdX a răspuns:

Oare parintii si bunici nostri cum s-or fi descurcat atunci? Bai asta e o intrebare... TAMPITA.

| Gigiku a răspuns:

Cred ca bine. Avand in vedere ca intervine factorul "dorinta de cunoastere". Daca se si iubesc e OK. Ar trebui sa fie frumos big grin

| vasiledumitru a răspuns:

Bine s-ar descurca, dar apoi cum s-ar descurca cu necazurile care ar veni ca au facut sex si au pacatuit asta nu pot sa spun.

| romeo78 a răspuns:

Conteaza doar iubirea. El sa fie un baiat calm si rabdator si sa existe dorinta pentru asa ceva. Sa nu considere cei doi ca trebuie fortat acest lucru. Iar daca nu merge ceva sa se incerce altadata. Totul depinde de cei doi.

| mirabella_1176 a răspuns:

Este foarte complicat... mi se intampa si mie ne chinuim de 1 luna si nu prea reusimhee hee ehoh go on nu ne grabim am asteptat noi 2 ani si jumatate big grinbig grin dar este frumos iar noi ne iubim si vrem sa ne mutam si aman2 suntem majori vaccinatilaughing

| Pympyke a răspuns:

Cea mai frumoasa chestie ce se poate intampla intr-o relatie big grin mai ales daca se si iubesc. doi adolescenti inocenti sa-si piarda virginitatea deodata :X pfff nici nu iti poti imagina cat poate fii de frumos. o sa se descurce foarte bine, nu o sa fie nicio problema si asa nu au cu ce sa faca deosebiri si nu pot sa aiba reprosuri daca gresesc cu ceva pentru ca nu au de unde sa stie daca se poate si mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, o situatie atat de unica si deosebita! Daca se iubesc totul va veni de la sine, nu cred ca vor fi probleme de"adaptare"a situatieihee hee Iar timiditatea"va prinde aripi"intre timp...Eu asta as crede big grin Foarte rar astfel de cazuri in ziua de azi.

| aja20 a răspuns:

Profitati la maxim de aceasta situatie