| cristinanebuna12 a întrebat:

Ce este organ genital la baieti? sad

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai trăit în pădure? Nu de alta, dar ceva știi!
www.seximus.ro
Pa, pa.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Degetele de la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este penisul si testiculele.
Penisul este organul reproducator masculin cu rol in contactul sexual si urinare.
Testiculele sunt glandele reproducatoare masculine care produc spermatozoizi si secreta testosteron.
Te pup!

| KinderBeeeib a răspuns:

Organele genitale la fete stii ce sunt?
Daca da, inseamna ca stii ce e si la baieti (penisul si testiculele) si unde este? Loveste un baiat mai jos de burta si daca se tine strans de-acolo te injura si tipa inseamna ca acolo este happy

| madalinamadu a răspuns:

Nasullaughing glumesc.Asteapta sa mai cresti si vei afla happy

| Ankutzaaa a răspuns:

Asteapta sa mai cresti si vei aflalaughing

| intelboss a răspuns:

Apropo cati anisori ai daca nu te superi? organul/organele genitale la baieti sunt penisul si testiculele care testiculele au rol de producere a spermatozoizilor iar penisul in transportul lor pana in pasarica fetelor pentru ca mai apoi sa se dezvolte copilul

| Adrian37 a răspuns:

Cocosul laughing

| iarin a răspuns:

Penisul si testiculele

| BunaciuneaTPU a răspuns:

Creierul.Al tau care e?