| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a scoate capul penisului afara?(13 ani baiat si va rog fiti seriosi)

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Date-n *** de jegos mai facut sa imi vina raulaughing nici nu iti raspund cu toate ca stiu poate daca o spuneai mai frumos ma iziceam la varsta ta de ce sa faci asa ceva?laughing vrei sa te dai mare la aia de 8 ani ca tie iti iese "ochii din cap"?

6 răspunsuri:
| tzintzi a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu unul dintre parinti despre aceasta problema.Ai grija de ceea ce faci, nu asculta de cei din jur ca s-ar putea sa fie ceva serios happy
Consulta un medic in legatura despre asta, poate te trimite la un dermatalog si se rezolva

| Heath a răspuns:

Exercitii pentru scoaterea capului penisului afara? Simplu.
Genuflexiuni.

| St3fan_2335 a răspuns:

Labaaa multa.

| Revelation a răspuns:

Belire rolling on the floor

| Alexandru_8107 a răspuns:

Afara,unde? In curte, pe geam?

| mircea96m a răspuns:

Add mircea_96m