| KanezuY a întrebat:

Exercitiile de marire a penisului au efect? Daca da atunci recomandati-mi niste exercitii.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nicio metoda medicala sau empirica de marire reala a penisului. Marimea penisului este de natura genetica, deci se dezvolta si ajunge la o anumita marime/dimensiune exact la fel ca si celelalte organe existente pe corp. Trebuie sa devii constient ca oricine va afirma altceva te MINTE cu nerusinare. Barbatii cu penisul mai mic, mai anemic, pot suplini un astfel de "defect" din nastere, prin folosirea cu succes a altor organe cum ar fi, degetele, buzele si limba care folosite corect produc mereu placeri si satisfactii sexuale. Fericire si Succes!

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu au. Nu exista metode de marire a penisului.

| TCosminn a răspuns:

Mareste-ti creierul si penisul se va mari singur. Un studiu facut pe muuulte femei, a relatat ca acestea gasesc partea sexuala ca fiind doar o mica parte din actul sexual si ca, mariema nu conteaza, chiar mare fiind, doare. Totul e sa stii cum sa il folosesti...

| Randomuser2000 a răspuns:

Plasezi lama fina la baza, si RARARRA

| ManTheMan8 a răspuns:

Da, bineinteles. M-am apucat de exercitiile astea de o sapt si mi-o crescut **** de la 17 cm, la 27 cm. Pe bune. Merita.