| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand va e dor de o persoana pe care nu o mai puteti contacta?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Beau o bere. Si trece.

| Adry05 a răspuns:

Fac altceva sa-mi ocupe mintea, vorbesc cu persoane pe care le pot contacta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma apuc de facut ceva, ca sa uit si sa treca timpul.

| Freya1 a răspuns:

Ma uit la poze, filmari si ma mai inveselesc.

| Cannibal a răspuns:

Încerc să fac cât mai multe lucruri ca să-mi ocup creierul cu diverse activități.

| N0H4CK a răspuns:

Cad intr-o transa si nu mai pot dormi. De obicei noaptea mi se intampla asta sad

| VICTORTPURO a răspuns:

Sa o uiti, si sa iti amintesti fazele urate pe care ti le-a facut, este o motivatie in plus sa nu iti mai fie dor de ea si sa te mai gandesti la ea.

| KevinLevin a răspuns:

Nimic. Ce sa facem?

| Thyself a răspuns:

Mă cufund un pic în starea aia dulce - amară, cu bucurie pentru că s-a întâmplat și mâhnire pentru că nu mai pot schimba nimic. După care îmi văd de viaţa mea de zi cu zi.