| DixiSiAtat a întrebat:

Ce faci cand esti suparata din cauza unei despartiri? FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| virtualshit a răspuns:

Incearca sa faci orice iti place pentru ca numai asa vei uita si cel mai important este ca o perioada sa nu stai singura inchisa in camera ta, deoarece iti va zbura capul la el si vei suferi.Suna-ti prietenele si propune-le sa faceti ceva. Cel mai bine dupa o despartire ar fi sa iesi cu un prieten de sex opus deoarece in momentele astea baietii te inteleg... fetele iti spun doar "Oricum nu te meritaoh go on" insa un baiat te poate ajuta sa treci peste asta( si aici nu m-am referit sa fiti impreuna, ci doar simpli amici)

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu te mai gândești o vreme la bărbați, ci eventual și la carte. Succes!

| Anname a răspuns:

De obicei ma arunc in pat imi pun muzica la casti si plang pana imi dau seama ca plang degeaba si ma opresc cand realizez ca nu merita orice ar fi

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Treci peste locurul acesta.Uita-l.Vei gasi o persoana care va fi speciala doar pentru tine.