| manu123 a întrebat:

Ce faci dupa ce ai dat-o in bara si nu poti sa o uiti si colac peste pupaza stai si in capitala pitipoancelor?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hmmm, esti din Galati, amice?
Hai ma, fii barbat, zi-i daca vrea sa-ti dea papucii, sa ti-i dea pe aia gri!

| Pacala a răspuns:

Ai dat-o in bara, asta e, mergi mai departe si invata din greseli. Se gasesc si fete care sa merite o relatie in Bucuresti, trust me happy

| Paula007 a răspuns:

laughing

treci la urmatoarea pitzibatting eyelashes

cui pe cui se scoate!

asta doar daca nu au la ele si un ciocan thinking si in cazul asta tu vei fi rastignit. eh, dar e o posibilitate de una la un milion laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mutate mah in alt oras laughing
daca stay in capitala pitipoancelorwinking
succes in cautarea orashului fara pitipoance...laughing

| Cristyn a răspuns:

Si care e capitala asta, a pitipoancelor?

| lolly_3072 a răspuns:

Inseamna ca iti iei valiza si te muti in alta capitala.winking

| manu123 explică:

Nu mai trebuie raspuns mi-am dat seama ca trebuie sa sar in sea