| idragonik a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor? Cei care se dau duri, cocalarii (nu prea cred dar ma rog, intreb si eu), aia spurcati la gura, buni la scoala (note mari ma refer),...
pls raspunsuri serioase se da funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care nu le baga in seama si-si vad de viata lor, sunt amuzanti si bine manierati. toate pica-n limba la baieti de-astia si se chinuie sa le atraga atentia happy.

3 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Sunt o 1000 feluri de femei 1000 feluri de gusturi
nu exista un tipar

| sunshine939 a răspuns:

Baietii care fac o fata sa se simta bine.sa se simta speciala, importanta, frumoasa...sa fie o companie buna in orice situatie asta e baiatul perfect

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale, anturajul, etc.
Pa, pa.