| unul012345789 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii duri, care va mai bat din cand in cand?

30 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Da, atunci cand o sa ma lovesc la cap si o sa fiu ticnita. Poate invers, dar asa cum spui tu, niciodata!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce mentalitate învechită ai. Ce femeia este sac de box? Cum să o bați, ce esti animal? O femeie trebuie respectată, iubită si răsfățată & si masată din cap pînă in tălpi.Nu să dai în ea ca un apucat.

| RAY a răspuns:

Ai mare grija pe care o bati ca o poti lua pe coaja

| corbulalbrosu a răspuns:

Mi ales unul care sa te machieze zinic chiar daca nu ai gresit cu nimic. laughing

| ridhimagupta a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Exact chiar daca ai gresit sau nu cu ceva sa iti arate "cat te iubeste" sa te 'machieze gratis"

| LoveSleep a răspuns:

Era atmosfera tensionată de atâtea contacte sexuale.
Trebuia cineva să vină cu o astfel de întrebare. laughing

| Doub a răspuns:

Maxim.straight face

| minrest a răspuns:

Nu inteleg, draga Unul, de ce ti se atribuie tocmai o mentalitate invechita. Din femeile din Romania, 20% manaca bataie regulat, asa ca ajungi sa banuiesti ca unora le place sa o ia pe coaja. Statistica arata ca e o problema de actualitate, nicidecum depasita.

| Lawliet14 a răspuns:

Haideti recunoasteti fetele ca ati face prea multe pentru niste nenorociti!

| AliGab a răspuns:

Sa fiu sacul lui de box? Tie iti place asa ceva? Daca da, stai sa te bata in continuare, daca nu, pleaca de langa el. Nu este normal ca cel care te iubeste sa te respecte? Acela care da in tine este clar ca nu te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne bata?
Căror fete le ar place așa ceva?

Daca băiatul ar fi mai bad (rau) cu noi, si prin asta ma refer la varianta cea buna (in felul cum ne-ar iubi in pat, spre exemplu laughing) nu cred ca ar displace unei fete.

Dar faza cu bătutul, nu...niciodată!

| 1DeadMemories a răspuns:

Exista si masochiste big grin

| TPUuser199 a răspuns:

Pfff normal! Pot spune ca adoram asta! Cum naiba sa nu iti placa bumbaceala. Ce naiba. laughing))

| ridhimagupta a răspuns:

Nici sa nu aud asa ceva nu mai vreau da trec inca odata prin asta sa fiu folosita pe post de sac de box cand el se ducea la antrenamentul de box si exersa pe mine.De ce vrei sa faci si tu asta sa iti bati partenera? in cazul in care esti baiat

| GeorgeMihai a răspuns:

Da, fetele au ganduri diavolesti cu baietii rolling on the floor)

| TheCuteOne a răspuns:

Normal că nu mi-ar plăcea să fiu bătută! Ce, sunt masochistă ca să-mi placă astfel de băieţi?! Bineînţeles că nu. Femeile trebuie respectate. Orice om trebuie respectat. (mai mult sau mai puţin)

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu ma rog lui Dumnezeu sa nu dau peste asa un baiat care sa ma fugareasca prin prejurul casei.

| unul012345789 explică (pentru Mariapetrupanainte):

De ce ti e frica de aia nu scapi laughing

| Mariapetrupanainte a răspuns (pentru unul012345789):

Of nu ma speria ca cu asa persoane viata ii amara big grin eu cred ca am sa gasesc unul cuminte si cumsecade ca sa-l pot tine la casa big grin

| Anonim340 a răspuns:

Ce fata, mai bine zis ce om, ar vrea sa fie batut? Da, poate sa se joace cu tine cu perna si chestii de-astea, dar daca nu e asa in niciun caz!

| AlexTG a răspuns:

Carei fete i-ar placea sa fie batuta? laughing

| alinutzaa2 a răspuns:

Sincera sa fiu nici unei fete nu i-ar placea sa fie batuta

| VivianneNicole3 a răspuns:

Bună!

Acum nu că vreau să mă dau eu în spectacol sau să "dovedesc" că am descoperit că Soarele e rotund, însă întrebarea nu era pusă ca o monotonie. Dacă te bate partenerul zi de zi, ci ca un "răsfăţ" din când în când. Acum toate susţin că nu doresc să fie saci de box, da? dar când e vorba să vă dea una iubitul în plină stradă peste fund de vă vine să vă scuturaţi, vă place?
Mă gândesc că în sensul acesta a fost adresată întrebarea şi nu ca pe o agresiune.

N-am vrut să jignesc pe nimeni! Îmi cer iertare dacă am făcut-o.

| sorinsorinshiatat a răspuns:

Eu nu mi-as atinge niciodata prietena nici macar cu un deget indiferent de situatie daca suntem baietii ce? ele nu trebuie respectate? nu avem noi dreptul sa le lovim ar trebui sa ne purtam cu ele ca cu niste printese ar trebui sa ne completam reciproc nu sa le aratam ca noi le putem face ce vrem doar pentru ca ele sunt fete si sunt mai neajutorate

| sorinsorinshiatat a răspuns:

Eu nu cred ca sunt masochiste ci doar foarte indragostite si de teama sa nu isi piarda iubitul accepta orice, daca nu iubeau plecau imediat

| 1DeadMemories a răspuns (pentru sorinsorinshiatat):

Vax ...eu le consider fara respect de sine.Nu merita sa te umilesti pentru nimeni happy. Acel specimen care recurge la violenta e o persoana foarte josnica.

| carlacarlutza69 a răspuns:

Da se vede ce limpede gandesti.Cum pui mei sa ii placa unei fete sa fie batuta? oh dude *** it!

| kamy a răspuns:

Bataia in actul sexual, cu moderatie poate fi sexi, asta daca ea practica sex hard rough

| arken123 a răspuns:

Cui nu-i place?