| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce fel de barbati va plac?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inpecabili din punct de vedere al educatiei si comportamentului, galanti si politicosi, amuzanti, sociabili, care au ceva de spus, inteligenti si romantici

| Violleta2022 a răspuns:

Cei destepti, inalti si curati laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu-mi plac.

| Raven a răspuns:

Inteligenți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneți

| 90210 a răspuns:

Inalti, seriosi in legatura cu ceea ce vor sa faca in viata si sa nu fie "insurati" cu mamele lor.

| Issabelle6789 a răspuns:

Mie imi place tipul de barbat modest.Cel care nu se crede buricul pamantului.Nu cer sa fie extraordinar de frumos(ca nici eu nu sunt vreo printesa) dar aspectul fizic este cat de cat important.Imi plac barbatii calzi, atenti cu femeia de langa, maturi(cand apare vreo problema sa o rezolvam impreuna fara prea mari dificultati...un om pe care sa ma pot baza si el la fel pe mine) dar si amuzanti, plini de viata. Oare cer prea mult?

| Jeonghyeo a răspuns:

Femeile