| Andreea_3863 a întrebat:

Ce-i poate face o mama fiului/fiicei ei cand il/o prinde ca se uita la filme porno?hee hee

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Pe moment nimic, il/o lasi in pace, iar daca e fata a doua zi ai o discutie deschisa despre sex fara sa o judeci, daca e baiat intervine taica-su. tongue

24 răspunsuri:
| gaby_6279 a răspuns:

Ii arata numai si numai filme porno.si ce semnifica ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face laba?

| Brotacel a răspuns:

Buna!

O, da crisule... te intereseaza asa de tare? big grin
Pai ce poate sa-i faca.depinde de parinte. Daca e o mama severa, il/o poate pedepsi, certa, chiar batea. dar daca un adolescent se uita la filme porno da semne ca vrea sa cunoasca mai multe despre sex si nu are cine sa il informeze happy.
Si apropo, nu te deranja sa-mi dai funda ca tot nu te iert pentru ce ai facutwinking

Pa, pa.

| paramore a răspuns:

Iy inchide televizorul si tipa:asa te-am educat eulaughing
asta dk odrasla e mititikahee hee
dk nu inchide usa si scrie pe ea DNDlaughing

| G a răspuns:

In orice caz, o sa-ti fie rusine sa mai dai ochii cu ea vreo saptamana dupa asta. laughing

| Dan a răspuns:

De pinde de fiecare parinte in parte, iar in ce priveste cu privitul la filemele porn este de dorit sa le lasi mai tarziu cand esti matura, bine!

| marla a răspuns:

Sa i se alature rolling on the floor))))

| georgy_1418 a răspuns:

Nimiclaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frecvent comportament; s-ar face ca nu a observat nimic.

| Elle2117 a răspuns:

Ar alerga dupa floricele si s-ar uita cu el/ea laughing)

| gabriela a răspuns:

Poate ramane dezamagita pentru efortul depus in educarea copilului!

| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde de mama. poate ii arata o practica cevalaughing ii ia pc sau tv sau ii zice bravo baiete invata si u ceva macarlaughing

| Andreea_3863 explică:

@Didu, scuze sad...ms oricum de raspuns happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lumynyzza a răspuns:

Daca au discutat despre viata sexuala nimicahappy daca nu asta e frate pana si unu de 6-7 ani se uita

| boyandme a răspuns:

Eu daca as fi parinte l-as batea... asta daca nu are o varsta de 18-19 ani... pentru ca daca are varsta asta i-as explica de ce nu e binewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se apuca cu teorie sa te ivete despre sex dupa aia daca esti prea mic iti taie netu sau daca e o mama mai aiurita iti cand nu e tatal acasa ia un prezervativ til da si iti spun in 5 minute sa fi gata vine peste tine in camera inchide usa cauta pe google filme porno da pe unul si incepe sa iti arete face ca si jocul acela oglinda se uita la calculator si incepe sa faca sex cu tine pana iti arata ce e sexul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trage de cap, ca sa se uite si ea.happyce poate altceva, decat ca o sa se simta iresponsabila, pentru ca te-a crescut sa te uiti la ***-uri.
@anonimu, bai esti penal rau, o femeie nu face ce tu faci, adica ''laba''. Mai cizaleaza-te si cu-o mana pe carte, ca sa ai minte, cahee hee cap ai!

| trabantel a răspuns:

Depinde poate sa-ti rupa gatul, un picior, 1 mana depinde ce apucalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mama de bataie buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic pentru ca dupa aia o sa se uite la prietene sau cand parintii nu sunt acasa. daca nu o lasa o sa devina dependenta de filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il prinde ea pe fiu doreste nu practica, dar daca o prinde fiul se excita si incep sa pracice ceea ce vad in filme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nik doar il o cearta

| danyel_4333 a răspuns:

Practik lar pedepsi dar tinand cont ca poate stie cum e sa fii puiandru, mic si abia dadanduti parul la >>>>>> trebuie sa isi dea seama ca pe o parte e bine nu? decat sa duk pe strada sa violeze pe una mai bine face una mica si e linistit parerea mealaughing)