| balexis a întrebat:

Ce inel frumos de argint ma sfatuiti sa ii iau prietenei mele? Dau funda. doar fetele sa raspunda va rog frumos.

Si cu marimea cum eu ghicesc?big grin

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca e o tipa finuta, cum cred eu, alege tu de aici!
http://www.bijuteriaonline.ro/17-inele-argint
Imposibil sa nu-ti placa asa ceva, mie mi-au ramas ochii acolo:))

| Frumushica96 a răspuns:

Pai din pacate marimea nu o poti ghici doar dac o rogi sa iti dea un inel de al iei sa vezi dac iti ie bun si pe ce deget ti se potriveste mergi la bijuterie iti arata niste inele si probezi cateva care iti e bun si e si frumos il poti cumpara.dar eu te-as sfatui sa-i cumperi un inel cu ceva diamante alea sunt mai frumoase mult succes in gasirea inelului perfect si multi pupici kiss