| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamana cand faci sex primul numar, al doilea numar?

7 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Rimu numar tine km 10-15 minute. al doilea o jumate de ora. si tot asa tongue. se pune timp in plus tongue intelegi?big grin

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Wouldyoukillapuppy a răspuns:
Adica cand isi da drumu, e un numar... nu e chiar asa.tongue

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sau e. dupa ce iti dai drumu, daca te mai tin fortele mai faci inca o data si`ti dai drumu si inca o data depinde cat rezistitongue

| hugo a răspuns:

Cred ca te referi la pozitiihappy

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Adica cand isi da drumu, e un numar

| minteuandedouaori a răspuns:

La ce te refi?! nu inteleg!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca faci sex cu o persoana si ejaculezi de mai multe ori, in limbaj de strada se spune " numere "
Exemplu :
"Cate numere i ai dat? " = De cate ori ai ejaculat / ti ai dat drumu