| 5SOS a întrebat:

Ce inseamna aia masturbare?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Satisfactie proprie (ne-o facem cu mana noastra) barbatii facand miscare de sus in jos la penis si femeile isi freaca clitorisul cu degetul si/sau il introduce in vagin.

5 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Inseamna frychy-frychy cu manuta:p

| xXx_6498 a răspuns:

Hai ca-mi vin nervi,ce dracu poate sa insemne masturbare, gasesti doar cu o cautare pe google cu cuv "masturbare", gasesesti 100 de pagini web, chiar trebuia sa intrebi asta aici, plus ca mai sunt vreo 10 intrebai la fel.

| Ciomolunga a răspuns:

Cauta pe google...dar mai bine nu ai afla ca devii dependenta rolling on the floor

| Cosciug a răspuns:

Inseamna a da cu shpaclul. Unii baieti au o placere foarte mare de a da cu shpaclul, devenind o obsesie pentru acestia. Datul ce shpaclul poate aparea si la fete dar sub alta forma, aceasta insa manifestndu-se in mod violentfiind uneori un impuls incontrolabil.
Sper ca ti am fost de ajutor! happy