| vikirikimiki08 a întrebat:

Ce înseamnă când ii faci prietenului laba?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

îl faci fericit, preafericitullaughing lăbar

| Liviu a răspuns:

Mmmm,inseamna ca ai facut cunostinta cu Presedintele.Sunteti prieteni, i-ai luat in mana penisul, e clar ca intre penisul lui si mana ta s-a creat o strangere de mana perfecta care ii e benefica, deci go ahead.

| corbulalbrosu a răspuns:

O fata ii face prietenului ei o "munca manuala" doar in momentul in care doreste cu tot dinadinsul sa-l excite, in ideea ca si iubitul se va revansa printr-o "toaletare" binevenita a pasaricii.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că simți plăcere când îi provoci plăcere.

| Drimmero a răspuns:

A cerut mana fetei ca s-a plictisit de a lui!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai aia inseamna... nimic mai mult.

| Emilian65 a răspuns:

Cand faci laba la un baiat insemna ca il masturbezi( adica i-o freci cu mana) pana ejaculeaza.

| raMLesS a răspuns:

Când îl masturbezi, când îi iei penisu în mână şi faci cu el în sus şi-n jos laughing)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? El are mana rupta?