| maria_6679 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat isi face laba?

120 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Autoexcitare.De obicei o fac cei care sunt singuri.Adica nu au o persoana de sex opus alaturi. Dar l... dauneaza grav sanatatii.Adica la creier.

| Anonoim a răspuns:

Simularea actului sexual.

| TeoPT a răspuns:

A face laba inseamna a se masturba

| dilau69 a răspuns:

Pai el si-o face pentru ca hormoni sunt multi si in general cand nu are o prietena sau cand prietena lui sau sotia lui e pe rosu dar nu e ok sa ti-o faci dauneaza sanatati dupa cate am auzit baieti ce se masturbeaza mult nu se dezvolta bine happy

| Yang a răspuns:

laughing)))dauneaza? ma voi iar ati mancat stricat laughing))tot dauneaza pentru voi nu mai dati frate asemenea perle eu va inteleg va treziti prost dimineata e naspa sunt alaturi de voi dar va rog eu nu mai spuneti asemenea dume pentru ca o persoana care nu stie si va pune o intrebare sincera asteapta un raspuns pe masura ce fel de persoane sunteti daca spuneti asemenea raspunsuri cauta gugal sunt curioasa cati baieti au probleme neurologice(legat de creier)din cauza masturbarii ai probleme cand dai un astfel de raspuns

| Smarandica a răspuns:

Tu xena vorbeste si tu mai frumos. sa se vada cei 7 ani de acasa ai tai.(daca ii ai happy )

| innulea a răspuns:

Sunt persoanele de sex opus, care se masturbeaza atunci cind n-au nici o persoana de sex opus alaturea, si vre placere si el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa lasi tu ce fac baietii, cum se numeste si ce inseamna si sa iti vezi de scoala ta.

| Floreenofficial a răspuns:

Inseamna cand un baiat si-o freaca pana ejaculeaza.

| Missbabydoll a răspuns:

Doamne ce raspunsuri. Oameni buni cati ani aveti?laughing Cand un baiat "face laba" (ce expresie laughing ) inseamna ca se masturbeaza. Majoritatea baietilor o fac fie ca au prietena sau nu. Si NU, NU dauneaza sanatatii! Doamneee laughinglaughing

| Yang a răspuns:

Leonna? daca nu te cunosc iti dau un sfat: taci te rog("te rog" sper ca e destul, pentru nelamuriri imi lasi priv scris ce te nemultumeste si daca vrei discutam despre asta laughing ca nu stii despre ce vorbesti daca nu sufar de amnezie nu mi amintesc sa ti fi adresat vreo vorba tie so... fa la fel take care tot ce am putut sa fac am exprimat o parere si un dezacord si pe buna dreptate nu sunt unica dupa cate vad mai sunt oameni destepti pe terra

| atianin a răspuns:

Cand un baiat se masturbeaza (face laba) inseamna ca este excitat si nu are posibilitatea de a face sex in acel moment, in plus barbatii au si cate 5erectii pe zi.
Daca un baiat sta fara sa faca sex sau nu se masturbeaza deloc poate avea probleme serioase de sanatate.
Am facut un experiment pe mine insumi am stat o luna si jumatate fara sex si masturbare si va spun sincer incepusera sa ma doara testiculele tot timpul.
Ejacularea frecventa(de cateva ori pe saptamana)ajuta la mentinerea calitatii spermei.

| Missbabydoll a răspuns:

Pentru toti desteptii care cred ca masturbarea dauneaza grav sanatatii cititi si voi aici poate va mai treziti putin
http://www.sexpert.ro/......ontra.html

| GdX a răspuns:

Auto satisfacere. laba= masturbare, nu ai 7 ani de acasalaughing wtf?

| Yang a răspuns:

Daca te doare e altceva si ai incercat tu tocmai tu din toti doctorii astia si oamenii astia inteligenti care zic ca nu are efecte asupra creierului si etc inseamna ca nu stii sa ti-o faci laughing faza cu 7 ani de acasa e penala dar mi-a placut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva util si placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat isi face laba atunci cand are kef de sex si nu are cu cine sa faca. se masturbeaza daca esti sportiv sau ceva de genu sa nu faci prea des de exemplu luptatorilorț rugbystyț cei ce fac sala.etc le scade forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna cand uh nu esti sa eu sg el se masturbeaza:d simplulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o placere, ca si cind tu te masturbezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dauneaza...
ti se toceste palmarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ceva bun si nu ca baiatul nu are prietena ci ca e foarte placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama de unde ati auzit voi ca masturbarea dauneaza sanatatii?
cu ce ar putea dauna este la mana dreapta ba din contra ca iti faci muschi asa ca daca nu sunteti lamuriti cu aceasta problema duceti-va la doctor si intrebati? si o sa va spun ca nu e bine sa te masturbezi in exces dar in rest faceti hai lu nelu hai la joc.va pupa jean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa faca SEX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria, in primul rand --> ati face laba inseamna a se masturba in al doilea rand --> ati face laba nu este bine pentru, ca atunci cand esti mare ramai ipotent (nu-ti mai poti face copii) iar in al treilea rand --> poti sa te dezvirgineri (daca faci mult) si al fete este la fel daca isi baga degetele invagin, ele se dezvirgineaza foarte repede... deci dupa pererea mea nu este adecvat (Parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o vad pe Daniela Crudu mi se scoala instantaneu si pac, pac fac laba de 2, 3 ori consecutiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria vrei sa mi-o iei si mie in gurita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E excitant ah ah ah ah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dauneaza un ****...laba e sanatoasa baieti asa ca hai cu laba in forza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi apuca puta si si-o freaca pana cand iese o zeama alba numita penis.nu dauneaza. daca nu faci in exces. e placut.shy degetzica la fete cred ca e mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simulezi actu sexual