| CeViata a întrebat:

Stiu ca suna cam stpid da ce inseana cand un baiat iti face laba?
Cum adica laba? Ce inseamna?big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| szergiu a răspuns:

Cand un baiat isi pune mana pe penis si trece preputul peste capul penisului timp de 10-15-20 de minute depinde de fiecare baiat si de rapiditatea cu care face asta.si face lucru asta pana cand iese sperma.

12 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ca se masturbeaza

| push2gl a răspuns:

Cand iti provoaca placeri sexuale

| nighter a răspuns:

Inseamna ca se masturbeaza

| ZEU93 a răspuns:

Cand un baiat se masturbeaza, la fete nu se foloseste acest termen

| no1cares a răspuns:

Cand si-o freakalaughing)

| sfermo_2773 a răspuns:

Cand un baiat isi face laba, inseamna ca se maturbeaza(adica isi freaca organul sexual).

| buBuzZyK a răspuns:

Cand si
o freaca

| simo_8168 a răspuns:

Nu degeaba ai numele micuta... kati ani ai? sa nu mai intrebi pe nimeni asa ceva ca te faci de ras.laughing
tongue

| CeViata explică:

Am doar 13 ani sad

| CeViata explică:

Isi face pardon

| KentuckyF a răspuns:

In ziua de astazi nu mai ai la ce sa te astepti, am 13 ani ca tine presupun si daca ai stii cate am auzit in clasa la mine...nu exista minut in care sa nu auzi o injuratura sau replica de aia proasta din ROBOTZI. Apropo eu n-am nici-o indoiala ca nu stii sa scrii dar(mereu e un dar)nu mai tinde la prescurtari ca e "nasol" rau, crede-ma si apropo sunt baiat.Deci mirativalaughing

| claudiu_1901 a răspuns:

Adica se excita (isi freaca p**a cu mana cand se gandeste la cineva.