| LuluGirl a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat nu isi mai face laba de cand sta cu o fata?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are ocupatie se abtine pentru cand se culca cu ea.

| LuluGirl explică (pentru mgtow):

Prietena mea sta cu el de 5 luni si nu au facut-o si nici nu cred ca au de gand sa o faca adica el de cand sta cu ea chiar din prima luna...

| suntserios a răspuns (pentru LuluGirl):

Si de unde stii tu ce face el? se masturbeaza stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face face el nu da de stire dar daca chiar nu o facenu vrea ca la el sa miroase da sperma.

Răspuns utilizator avertizat
| CostaMate a răspuns:

Ciudate intrebari, din punctul meu de vedere el alege sa nu se mai satisfaca singur ci alege sa incerce ceva nou, daca prietena lui nu e de acord cu asta, sigur va urma sa se satisfaca singur