| cineva_8314 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi sobolani?

17 răspunsuri:
| Arci_2602 a răspuns:

Frica, stres.

Răspuns utilizator avertizat
| Roberta a răspuns:

Sobolanii sugereaza cancerul. Daca visezi ca prinzi un sobolan in cursa, vei avea noroc. Daca visezi sobolani care umbla peste tot inseamna ca trebuie sa ai grija de sanatatea ta.

| Anduuu a răspuns:

Sobolan=satan,dusman puternic
porumbel care ataca un sobolan sau o cioara =ingerul ce se lupta sa te salveze de rauhappy

| mgtow a răspuns:

Da ce inteligenta e lumea aici, lasati copilul nu il mai speriati cu cancerul vostru. Stai linistita ca nu se intampla nimic daaca visezi sobolani.

| danacatalina a răspuns:

Eu stiam ca soarecii si sobolanii in vis inseamna sarcina. Depinde insa si de pers din vis care ii atinge. De exemplu, eu am visat ca aveam un soarece in casa si ma chinuiam sa il prind si prietena mea a pus mana pe el. Mie imi era frica frica sa nu fiu insarcinata, dar de fapt, era prietena mea. Are acum un baietel de toata frumusetea.

Alte răspunsuri
| danacatalina a răspuns:

App inca ceva, nu e bine sa crezi ca se supara dumnezeu visele sunt de la niste demoni vrajitori si fac sa se intample si in viata reala ca sa crezi in ei...

Alte răspunsuri
| ascovit a răspuns:

Visele sunt semne doar atunci cand cand visezi ceva identic de 3 ori la ran. In rest visele pot spune foarte multe despre tine, in mare parte, la ce te gandesti, de ce iti este teama, la ce speri. Ar fi fost mai ine daca ne-ai fi descris visul tau putin:-D

Alte răspunsuri
| PinguinuL a răspuns:

Cred... că nimic?

| bagrin1994 a răspuns (pentru موسيقى):

Sobolanii erau mari si parca cadeau din podul casei.mie imi era tare frica de ei si parca prietenul meu ii omora si ii scotea afara.

| bagrin1994 a răspuns (pentru ascovit):

Uitati-va va rog mai jos la raspunsul meu.rog seriozitate...

| Busuioc_Alexandra_1986 a răspuns:

Iti invingi dusmanii