| Florinna a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca m-am impacat cu fostul iubit?

31 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Inseamna ca te'ai gandit la el, sau de ce poate te vei impaca cu elsmugsmug...asta daca vrei si tu bineinteles.de multe ori visele nu semnfica ceva important, subconstientul fiind cel care lucreazawinking

| inna a răspuns:

Nu inseamna nimic, un simplu vis.Ar putea insemna ceva daca tu inca mai simti ceva pentru el...

| Sara a răspuns:

K te tot gandesti la el. sincer, in sinea ta ti ar surade ideea de a te impakabatting eyelashes. nu i asa draga?happy

mira
| mira a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la aceasta posibilitate. Mira

| catthshshshs a răspuns:

Este ceva ce tine de subcontient... faptul ca te mai gandesti la el ar putea sa duca la astfel de vise happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inseamna nimic. Te-ai gandit la el si de aia l-ai visat.winkingSau poate chiar iti doresti asta si de aceea ai visat.big grin

| lia a răspuns:

Inseamna ca exista posibilitatea ca in viitorul apropiat sa iti gasesti un baiat, care sa ii semene in anumite privinte fostului tau prieten. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca pe un plan subconstient deja te-ai impacat. Si-ti faci rau daca nu te impaci si in realitate.

| elena19 a răspuns:

Poi uite Florina... tongue Stii ca exista pe net daca cauti pe Google de exemplu Interpretari de vise... scrii acolo ce ai visat si iti explica... tongue Sau te gandesti prea des la el inca...tongue:X

| cos_6684 a răspuns:

Ar fi un semn dat de Dumnezeu. Ar putea sa insemne ca poate ar trebui sa ma incercati o data, sa va mai dati o sansa... Dar, bineinteles, tu faci cum consideri...Eu doar am spus cum interpretez...adica ca p eun semn...Succes:*happy

| Farcas a răspuns:

Visele inseamna dorintehappy

| aurelian07 a răspuns:

Nu inseamna nimic, eu am visat ca eram consmonaut. daca te-ai despartit de el inseamna ca ai avut un motiv, asa ca CARPE DIEM si vant din pupa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamn mai nimic, era doar un vissad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff acelasi lucru am visat si eu.probabil ne gandim prea mult la ex-ul.si ne dorim sa ne impacam... poate doar de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...si eu il visez in fiecare seara...doar k eu il visez si k ne certam, k imi intoarce spatele... k nu vrea sa ma mai vada...astea ce mai inseamna?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca s-a gandit la tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am visat acelasi lucru...sh ma gandeam si eu c inseamna:X... cel mai frumos ar fi sa fie sh realitate... u ti-ai dori?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el. ca poate ti se face dor d el... poate insemna ca si el inca se gandeste la tine. si sunt sanse sa va impcati. e bine sa speri. asta daca si tu iti doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi visez fostul iubit de vreo 3 seri, dar exact in momentul in care vreau sa il iau in brate sau sa il sarut, imi suna telefonul.De fiecare data ma trezeste actualul prieten.Asta ce inseamna?crying Poate sa imi raspunda cineva? Pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un vis daca nu merita las-o balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca daca iti visezi fostul iubit sau pe oricine altcineva acea persoana s-a culcat cu gandul la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot asa am visat cred ca ma mai iubeste si mereu se gindeste la mine si de asta l-am visat

| anonimaaaa_4936 a răspuns:

Inseamna ca s`a gandit la tine! :p

| anonimaaaa_4936 a răspuns:

Inseamna ca s`a gandit la tine!tongue

| Dianisus a răspuns:

Eu de 3 seri il visez...ca ne impkm...chiar dk el are prietena oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca se gandeste la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...crd ca se mai gandeste la tine... j eu st la fel ca tine. j mie mi se int des asta. j dp la cateva zile el ma kuta:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie chestia asta, il visez dar eu in vis nu il bag in seama si inca totusi mai tin la el. asta ce mai inseamna?

| Alina_8783 a răspuns:

Nu stiu si eu visez chestii din astea si le visez pentru ca ma gandesc la el inainte de am ma culca. il vis il vad ca ar avea tendinta de a ma impaca cu el dar eu il evit dar cu toate astea eu inca mai tin la el. aji vrea si nu as vrea sa mai ma impac cu el, dar am ambitia in mine de a nu ma impaca cu el din cate mi-a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic sunt doar vise de noapte. Nu trebuie neaparat sa zici ca mai exista sentimente si de aia ai visat ca te impacai cu el. Pot sa fie mici fragmentele din viata ta puse intr-o alta forma, uite eu cred in viata de apoi si sti de ce pentru ca mereu am senzatia ca am mai facut acel lucru. Visu poate sa fie un fragment din viata ta anterioara