| maru_5127 a întrebat:

Daca am visat ca ma sarutam cu fostul iubit inseamna ca el mai ma iubeste? app eu mai tin la el in realitate

6 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Nu trebuie sa te increzi in vise, visele apar de multe ori daca ne gandim mai mult la ceva sau ceva de genul, nu sunt premonitii!

| pengu a răspuns:

Buna.
nu inseamna neaparat lucrul asta. daca te mai iubeste, el stie. in visul tau s-a manifestat inconstientul tau nu al lui tongue probabil l-ai visat in postura asta pentru ca tie inca iti mai place de el. happy

| FunkYboy a răspuns:

Ai pus de 4 ori intrebarea asta! Ma enervezi! Vrei sa te bagi in seama?

| danny_7173 a răspuns:

Posibil sau ai tu o imaginatie bogata(adica ai visat aiurea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu crede-ma...

| Roxy_1653 a răspuns:

Este un vis doar, u trebuie sa stii daca t mai iubeste